رفتن به محتوا

درباره ما

امروزه توسعه روزافزون فضای اینترنتی و کاربردهای آن الگوها و ابعاد مختلف زندگی افراد از جمله روش‌های خرید کالا را به کلی دگرگون کرده است.

افراد هوشمند در هیاهوی زندگی پرمشغله روزمره خود ترجیح می دهند با مدیریت زمان لحظات بیشتری را به خانواده، تفریح، مطالعه، ورزش و علایق شخصی تخصیص دهند تا اینکه در فضای پرتنش و غیرمتمرکز بازارهای سنتی به جستجوی کالای خاص، مورد پسند و ایده‌آل خود بپردازند.

شرکت بازرگانی استوا مهرسان در سال ۱۳۹۷ با اهداف ذیل اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی وچری نمود:

۱- دسترسی آسان به سوغات و صنایع دستی شهرهای مختلف

۲- برندسازی سوغات و صنایع دستی

۳- جایگزینی کالای ایرانی به جای کالای خارجی

۴- جلوگیری از خروج ارز و کمک به صادرات کالای ایرانی

۵- استفاده از پتانسیل های بالقوه مشاغل خانگی و بالفعل نمودن پتانسیل های موجود

۶- تلفیق سنت، هنر و مدرنیته در فضای مجازی

و در نهایت برندسازی با هدف تحقق با شعار “هر خانه یک کارخانه” و کمک به عرضه محصولات خانگی در یک فضای امن و دیجیتال

این شرکت با اهداف مذکور اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی وچری نمود و سعی در ارائه این محصولات با عکاسی حرفه ای، تهیه کاتالوگ و بروشور و مشارکت در نمایشگاههای مرتبط دارد.

از این رو فروشگاه اینترنتی وچری، با نگاهی هوشمندانه، خلاق و جامع، تجربه دلچسب و ناب یک خرید آسان، خاص، متنوع، مطمئن و سریع را به کاربران زیبا‌نگر خودهدیه داده است.

فروشگاه اینترنتی وچری با آماده‌سازی فضایی مناسب برای تولید و عرضه طیف وسیعی از محصولات اصیل ایرانی شامل سوغات شهرها، صنایع دستی، هدایای سازمانی، محصولات فرهنگی، شیرینی‌جات سنتی، آجیل و خشکبار، فرش و تابلو فرش دستباف، نقره و زیورآلات دست‌ساز، عروسک‌های دست‌ساز و … برای سلایق و ذائقه‌های مختلف این امکان را برای مشتریان خود بوجود آورده که به راحتی و با اطمینان با برندهای معتبر سوغات ایران و همچنین دیگر کشورهای جهان در ارتباط باشند.

چرا وچری؟

اصالت کالا، تازگی محصولات، کیفیت ممتاز، تنوع محصولات مطابق با هر نوع سلیقه، خاص و شیک بودن، ارسال سریع، پرداخت وجه در هنگام دریافت کالا، گارانتی بازگشت، پشتیبانی فروش، تخفیفات جذاب وقیمت مناسباز ویژگی‌های فروشگاه اینترنتی وچری است.

وچری با تأکید بر رضایت مشتری به عنوان بزرگترین سرمایه خود و به منظور تکریم از مشتریان وفادار، تخفیف‌ها و طرح‌های تشویقی متنوعی را برای کاربران ارائه می‌کند.

کارشناسان و طراحان محصول وچری با نهایت ذوق و ابتکار، هدایای سازمانی زیبا، کارآمد، و خلاقانه و متنوع با بسته‌بندی‌های متفاوت و متناسب با سلیقه‌ی مشتریان را انتخاب، طراحی و تولید می‌کنند.

فروشگاه اینترنتی وچری با اخذ نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت، تجربه خرید مطمئن و بی‌دغدغه را به کاربران خود هدیه می‌دهد.

وچری با گردآوری مجموعه نفیسی از سوغات شهرها و ماحصل هنر صنعت‌گران ایران زمین و با تأکید بر حمایت از تولید ملی همواره سعی بر گسترش تنوع محصولات خود برای طیف وسیعی از سلیقه‌ها و ذائقه‌ها دارد.

وچری با اتکا بر ماحصل هنر تولیدکنندگان صنایع‌دستی ایرانی و سوغات شهرها سعی بر ایجاد بستر مناسب برای کارآفرینی و نیز معرفی و ترویج افق‌های بلند هنر ایرانی دارد.

کلیه محصولات وچری از نظر کیفیت و اعتبار برند در بالاترین رتبه نسبت به مدل‌های مشابه موجود در بازار هستند.

وچری با فراهم نمودن امکان سفارش اختصاصی محصول مطابق با سلیقه کاربران، محصول را به صورت سفارشی و دقیقاً مطابق با نیاز خاص هر مشتری به طور مجزا تولید و عرضه می‌نماید.

وچری این امکان را برای کاربران خود فراهم آورده است که مطابق با سفارش مشتری و به صورت اختصاصی، کالای مورد نظرشان را سفارش داده و در اختیار ایشان قرار دهد.

با وچری سوغات و صنایع دستی ایران را بشناسید و با خرید از بین آن‌ها از دیگران متمایز شوید…